Kooochamy modelinę? Ja tak!.! Od niedawna jest to moje hobby więc chciałabym pokazać parę rzeczy,porady,i mnóstwo innych rzeczy związanych z nią. I lOvE MoDeLiNa !!
sobota, 21 stycznia 2012
Wstęp:D
Hejka.Na tej stronie będę dawaćporady,obrazy z moimi rzeczami wykonanych z modeliny.Chwilowo nie mam modeliny ale mam nadzieję,że gdy pojadę dziś z rodzicami do sklepu to mi kupią ;d Czekajcie na nowości ;D
Brak komentarzy:
Prześlij komentarz