niedziela, 22 stycznia 2012

Początki

Niestety,ponieważ najlepszą modeliną jest modelina fimo to kupie ją na allegro ponieważ w sklepie nie dostałam.
Przygotowania do modelowania:
przygotowywujemy nożyk(potem się przyda)
modelinę
 bezbarwny lakier do paznokci ;d
i zależnie od tego co chcemy wykonac: bigle, wkrętki, łańcuszki itp.




                                         A teraz trochę o modelinie:
Modelina szkolna-nie jest zbyt najlepsza,mianowicie nie da się z niej robic kolczyków i innej biżuterii,choc bardzo dobra dla początkujących. kosztuje ok.9-11 zł

Modelina astra-jest bardzo dobra, ma świetne,wyraziste kolory ale nie jest tą najlepszą. kosztuje ok 11-14 zł

Modelina fimo-Jest doskonała do tworzenia biżuterii . Lepią nią bardziej zaawansowani plastycy . Choć każdy może ją kupić , i będzie bardzo zadowolony . Niestety , modelina " Fimo " ma jeden minus .. Mianowicie jest droga .jedna kostka kosztuje ok. 8 zł ma 56 g.

 

sobota, 21 stycznia 2012

Wstęp:D

Hejka.Na tej stronie będę dawać porady,obrazy z moimi rzeczami wykonanych z modeliny.Chwilowo nie mam modeliny ale mam nadzieję,że gdy pojadę dziś z rodzicami do sklepu to mi kupią ;d
 Czekajcie na nowości ;D