Niestety,ponieważ najlepszą modeliną jest modelina fimo to kupie ją na allegro ponieważ w sklepie nie dostałam.
Przygotowania do modelowania:
przygotowywujemy nożyk(potem się przyda)
modelinę
bezbarwny lakier do paznokci ;d
i zależnie od tego co chcemy wykonac: bigle, wkrętki, łańcuszki itp.
A teraz trochę o modelinie:
Modelina szkolna-nie jest zbyt najlepsza,mianowicie nie da się z niej robic kolczyków i innej biżuterii,choc bardzo dobra dla początkujących. kosztuje ok.9-11 zł
Modelina astra-jest bardzo dobra, ma świetne,wyraziste kolory ale nie jest tą najlepszą. kosztuje ok 11-14 zł
Modelina fimo-Jest doskonała do tworzenia biżuterii . Lepią nią bardziej
zaawansowani plastycy . Choć każdy może ją kupić , i będzie bardzo
zadowolony . Niestety , modelina " Fimo " ma jeden minus .. Mianowicie
jest droga .jedna kostka kosztuje ok. 8 zł ma 56 g.
Kooochamy modelinę? Ja tak!.! Od niedawna jest to moje hobby więc chciałabym pokazać parę rzeczy,porady,i mnóstwo innych rzeczy związanych z nią. I lOvE MoDeLiNa !!
niedziela, 22 stycznia 2012
sobota, 21 stycznia 2012
Wstęp:D
Hejka.Na tej stronie będę dawać porady,obrazy z moimi rzeczami wykonanych z modeliny.Chwilowo nie mam modeliny ale mam nadzieję,że gdy pojadę dziś z rodzicami do sklepu to mi kupią ;d
Czekajcie na nowości ;D
Czekajcie na nowości ;D
Subskrybuj:
Posty (Atom)
