Niestety,ponieważ najlepszą modeliną jest modelina fimo to kupie ją na allegro ponieważ w sklepie nie dostałam.
Przygotowania do modelowania:
przygotowywujemy nożyk(potem się przyda)
modelinę
bezbarwny lakier do paznokci ;d
i zależnie od tego co chcemy wykonac: bigle, wkrętki, łańcuszki itp.
A teraz trochę o modelinie:
Modelina szkolna-nie jest zbyt najlepsza,mianowicie nie da się z niej robic kolczyków i innej biżuterii,choc bardzo dobra dla początkujących. kosztuje ok.9-11 zł
Modelina astra-jest bardzo dobra, ma świetne,wyraziste kolory ale nie jest tą najlepszą. kosztuje ok 11-14 zł
Modelina fimo-Jest doskonała do tworzenia biżuterii . Lepią nią bardziej
zaawansowani plastycy . Choć każdy może ją kupić , i będzie bardzo
zadowolony . Niestety , modelina " Fimo " ma jeden minus .. Mianowicie
jest droga .jedna kostka kosztuje ok. 8 zł ma 56 g.

Brak komentarzy:
Prześlij komentarz